Strona główna

"Nowa inwestycja - Kozienice, Aleja Generała Władysława Sikorskiego"


Kozienice to niezwykle malownicza miejscowość oddalona o 80 km od Warszawy. Oferujemy Państwu budynek mieszkalny wielorodzinny położony przy Alei Generała Władysława Sikorskiego .

Bliskość terenów zielonych idzie w parze z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej:

Nowoczesna architektura , elegancka forma , stonowana kolorystyka oraz funkcjonalność to cechy naszej inwestycji. W pięciokondygnacyjnym budynku znajdują się mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 29,7 do 50,6 m2. Doskonale zaprojektowane - dają możliwość dowolnej aranżacji wnętrz. Są wśród nich popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z aneksami kuchennymi, niespełna 42 metrowe mieszkania z widnymi kuchniami oraz lokale trzypokojowe zarówno z aneksami kuchennymi jak i widnymi kuchniami.

Dla Państwa wygody w budynku zaprojektowaliśmy windę,oraz miejsca postojowe naziemnie,które oferujemy w cenie mieszkania. Położenie miasta na skraju Puszczy Kozienickiej, w połączeniu z niezwykłym zalewem i stadniną koni to dodatkowe powody, aby zapoznać się z naszą ofertą.


Trochę informacji o Kozienicach i okolicy

2014-02-25

Dziś Kozienice to 20 tysięczne miasto powiatowe leżące przy lewym brzegu Wisły 90 km na południe od Warszawy. Lokalizacja na trasie do Tarnobrzega, Lublina i Kazimierza Dolnego powoduje, że jest ono miejscem często odwiedzanym przez podróżnych zwabionych wszechobecną tu zielenią.

» czytaj

zdjecia z budowy

2014-03-12

zdjęcia z budowy

» czytaj